ادوتویلت BRIGHT CRYSTAL، عطری جذاب برای خانم های جوان

ادوتویلت BRIGHT CRYSTAL، عطری جذاب برای خانم های جوان

خانم های جوان این روزها تلاش می کنند تا شیک پوش باشند و به همین خاطر روی انتخاب عطر مورد نظر خود بسیار اهمیت می دهند. چون عطر بخش جدا نشدنی از خانم های شیک پوش است چون بوی خوب در روابط اجتماعی و معاشرت ها تاثیر زیادی دارد. بوی خوب می تواند افراد را جذب شما کند و به همین دلیل بهتر است در انتخاب عطر دقت کنید. در این مقاله از مانا عطر می خواهیم به معرفی عطر BRIGHT CRYSTAL بپردازیم. پیشنهاد می کنیم که حتما این مقاله را مطالعه کنید و از دست ندهید. با ما همراه شوید.

معرفی عطر زنانه BRIGHT CRYSTAL

BRIGHT CRYSTAL از عطرهای خوب برند معروف ورساچه ایتالیایی است که توانسته است موفقیت های زیادی را تجربه کند. همینطور فروش زیادی را در مدت زمان کمی در کشور ایتالیا تجربه کرده است که بعد از آن به سرعت در سایر کشورها عرضه شد تا سایر بانوان شیک پوش هم بتوانند از آن استفاده کنند. این عطر در سال 2006 توسط یک عطار معروف و کاربلد طراحی و فرمولاسیون شده است. این برند ایتالیایی عطر زنانه برایت کریستال که ملقب به ورساچه صورتی است برای اینکه سایر رقبا و بازار عطر و ادکلن زنانه را به چالش بکشد، تولید کرد تا خانم های جوان بتوانند از یک عطر جذاب و خوشبو استفاده کنند.

کشور سازنده عطر BRIGHT CRYSTAL

همانطور که می دانید ادوتویلت زنانه BRIGHT CRYSTAL از برند معروف ورساچه است و این برند در کشور ایتالیا فعالیت دارد و تمامی محصولات خود را در همین کشور طراحی و تولید می کنند. عطر زنانه BRIGHT CRYSTAL هم از این موضوع استثنا نمی باشد و در کشور ایتالیا تولید شده است و از کیفیت خوبی برخوردار می باشد.

نت های بکار رفته در عطر زنانه BRIGHT CRYSTAL

ساختار اصلی ورساچه صورتی از ترکیب رایحه های میوه، چوب، مرکبات، اقیانوس و گل تشکیل شده است.

زمانی که می خواهید عطر برایت کریستال را به روی پوست و محل نبض خودتان اسپری کنید، در ابتدا بوی یوزر، انار و نت های آبی را احساس خواهید کرد که ترکیب آن ها شیرین و خنک است و موجب ایجاد حس هیجان و شادی درونی و عمیق در شما می شود. بعد از اینکه مدتی را پشت سر گذاشتید نوت های میانی را با بوی گل نیلوفر، مگنولیا و گل رز صدتومانی استشمام خواهید کرد. این ترکیب گلی موجب ایجاد حس آرامش و انرژی مثبت در شما می شود. در آخر هم نت های پایانی با نت های مشک، عنبر و چوب ماهگون جایگزین نت های میانی می شوند که ترکیب آن باعث کاهش استرس و اضطراب می شود و شما را به تعادل روحی و هیجان می رساند.

ماندگاری و پخش بو عطر BRIGHT CRYSTAL

عطر زنانه برایت کریستال را می توان یکی از بهترین ادوتویلت های خوب موجود در بازار عطر و ادکلن زنانه دانست. این عطر قدرت ماندگاری و پخش بوی خوبی دارد که می تواند دیگران را جذب شما کند و برای مدتی روی شما باقی بماند. اگر قصد خرید عطر جدیدی را دارید، ادوتویلت BRIGHT CRYSTAL را حتما در میان گزینه های خرید خود قرار دهید.

ویژگی های ظاهری عطر ورساچه BRIGHT CRYSTAL

بطری این عطر به زیبایی هرچه تمام طراحی شده است که بسیار خوش دست می باشد و به راحتی می توانید آن را در دست بگیرید. شیشه این بطری شفاف است و به راحتی می توانید مایع صورتی رنگ داخل آن را مشاهده کنید. همچنین درپوش آن به شکل الماس می باشد که به خوبی روی بطری قرار گرفته است. نشان تجاری ورساچه به خوبی روی بطری حک شده است و در بخش پایینی آن نام BRIGHT CRYSTAL نقش بسته است که موجب افزایش زیبایی بطری شده است.

عطار سازنده BRIGHT CRYSTAL ورساچه

برند ورساچه همیشه برای افزایش کیفیت محصولات خود از عطرسازهای کاربلد و معروف استفاده می کند. همچنین خالق عطر خوشبو BRIGHT CRYSTAL آلبرتو موریلاس (Alberto Morillas) می باشد که سابقه درخشانی در زمینه تولید عطر دارد.

مزایای خرید از کلبه عطر

  • می توانیم اطمینان داشته باشیم که عطری که خریداری می کنیم کاملا اصل و اورجینال می باشد.
  • کلبه عطر قیمت واقعی عطر اصل را می دهد و به هیچوجه گران فروشی به دلیل فروش عطر اصل ندارد.
  • در استان تهران کلبه عطر، عطر ها را به صورت رایگان ارسال خواهد کرد.