Gucci Oud، عطری خوشبو با پراکندگی بسیار خوب

Gucci Oud، عطری خوشبو با پراکندگی بسیار خوب

در زندگی امروزی، استفاده از عطر یک امر ضروری به حساب می آید. افراد شیک پوش برای انتخاب عطر خود معیارهای زیادی را ملاک قرار می دهند تا بتوانند عطر مورد علاقه خود را به خوبی انتخاب کنند. بوی خوب می تواند حال شما را بهتر کند و نشاط را به شما هدیه بدهد. در این مقاله از مانا عطر می خواهیم به عطر زنانه خوشبو Oud از برند گوچی بپردازیم. توصیه ما این است که حتما این مقاله را مطالعه کنید و از دست ندهید. با ما همراه شوید.

معرفی ادوپرفیوم زنانه Oud

گوچی یکی از برندهای معروف کشور ایتالیا می باشد و بخاطر تولید محصولات باکیفیت علاوه بر محبوبیت در کشور ایتالیا، موفق شده است محبوبیت های زیادی را در سراسر دنیا بدست بیاورد. گوچی در سال 2014 تصمیم گرفت یک عطر تند را برای خانم های که به اینگونه عطرها علاقمند هستند، راهی بازار عطر و ادکلن کند. اسم عطری که گوچی راهی بازار کرد Gucci Oud نام دارد و توانسته است موفقیت های زیادی را بدست بیاورد و فروش زیادی را تجربه کند. این عطر خوشبو در ترکیب خود رایحه های باکیفیتی را دارد که هرخانمی را می تواند تحت تاثیر قرار دهد. این عطر دارای حجم 75 میلی لیتر است که از آن می توانید برای مدتی استفاده کنید و به عطر جدیدی نیاز نداشته باشید.

بخش ظاهری عطر زنانه Oud از برند گوچی

ادوپرفیوم زنانه Oud از ظاهر شیک و چشم نوازی برخوردار است. بطری این عطر به شکل یک مستطیل است که رنگ آن تیره است و نام Gucci Oud با رنگ طلایی به خوبی در بخش پایینی عطر نقش بسته است و با درپوش طلایی رنگ عطر به خوبی ترکیب شده است و زیبایی عطر را چندین برابر کرده اند.

نت های استفاده شده در عطر Gucci Oud

این عطر دارای ساختار رایحه میوه و گل است. هنگامی که عطر را روی پوست خود اسپری می کنید در ابتدا بوی نت های تمشک، زعفران و گلابی را استشمام خواهید کرد. بعد از اینکه مدتی را سپری کردید نوبت به نت های میانی با بوی شکوفه پرتقال و گل رز می رسد که از برسند و جای نت های اولیه را بگیرند. در آخر نت های پایانی با بوی مشک، کهربا و نعنا هندی جای نت های میانی را می گیرند و برای مدت طولانی باقی می مانند. ترکیب این عطرها باعث افزایش انرژی شما می شود. رایحه این عطر تند همراه با طبع گرم است که آن را مناسب استفاده در فصول سرد سال یعنی پاییز و زمستان می کند و در این فصل ها بهترین عملکرد خود را دارد.

کشور سازنده عطر Gucci Oud

ایتالیا یکی از قطب های اصلی صنعت عطرسازی می باشد که برندهای معروف زیادی در آن فعالیت دارند. گوچی هم جزو برندهای مشهور است که در این کشور فعالیت دارد و تمام محصولات خود را در این کشور طراحی و فرمولاسیون می کند و بعد از آماده شدن عطر آن را اول در بازار ایتالیا عرضه می کند و بعد، آن را وارد بازار جهانی عطر و ادکلن می کند. عطر Gucci Oud هم در کشور ایتالیا طراحی شده است و از این موضوع استثنا نمی باشد.

چه خانم های علاقمند استفاده از این عطر هستند؟

خانم های شیک پوش که دوست دارند روزهای سرد سال را به خوبی سپری کنند ترجیح می دهند از این عطر که دارای رایحه تند و گرم است استفاده کنند تا بتوانند روزهای سرد سال را با گرمای بیشتری سپری کنند. این عطر بیانگر خانم های قوی است که دوست دارند بر خود متکی باشند.

ماندگاری و پخش بوی ادوپرفیوم زنانه Gucci Oud

عطر زنانه گوچی عود بخاطر رایحه های باکیفیتی که دارد توانسته است قدرت ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی داشته باشد که بعد از اسپری کردن آن، بوی عطر برای مدت طولانی بر روی شما باقی خواهد ماند. هنگامی که این عطر را اسپری می کنید اطرافیانتان به خوبی متوجه بوی آن می شوند و به سوی شما جذب می شوند.