عطر اول به منظور ارائه ی خدمات سریع ، آسان و کم هزینه ، سامانه ی پرداخت اینترنتی را برای مشتریان خود در هنگام ثبت سفارش در نظر گرفته است . کلیه ی کاربران می توانند هزینه ی منظور شده در سبد خرید خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایند .
توجه داشته باشید که پس از مشاهده ی عبارت « پرداخت با موفقیت آمیز به انجام رسیده است » عملیات پرداخت به اتمام رسیده است و رزرو خرید شما انجام شده است . اکنون شما می توانید منتظر دریافت سفارش خود باشید .

2. پرداخت درمحل پس از دریافت کالا (سراسر کشور)

معمولا افراد بسیاری تمایل دارند که هزینه ی سفارش خود را به صورت نقدی پس از دریافت محصول پرداخت نمایند ، عطر اول برای این دسته ازمشتریان خود نیز طرحی را با عنوان پرداخت در محل ارائه کرده است .
بنابراین این نوید را به کلیه ی هموطنان سراسر کشور می دهیم که در صورت تمایل می توانند هزینه ی سفارش خود را هنگام دریافت کالا درب محل، به صورت نقدی پرداخت نمایند .

3. پرداخت از طریق کارت به کارت

عطر اول درانتها روش دیگری را نیز برای افرادی که امکان پرداخت از طریق روش های مذکور ندارند را ارائه کرده است . امروزه تقزیبا تمام مردم با پرداخت وجه به صورت کارت به کارت آشنایی دارند از این رو تصمیم گرفته ایم که با ارائه ی شماره ی کارت بانکی عطر اول برای مشتریانمان ، پرداخت هزینه ی سفارش را برای این سری از کاربران نیز میسر و آسان کنیم.